Gwarancja Lost & Found

A) zarejestruj swoje okulary Babiators w ciągu 30dni od daty zakupu (daty na fakturze/paragonie) wybierając button "zarejestruj się" . Link do strony tutaj

B) Jeśli okulary Babiators zostaną zgubione lub uszkodzone, kliknij tutaj i wybierz button "odzyskaj". Wcześniej przygotuj sobie indywidualny kod do wykorzystania, który otrzymałeś w chwili rejestracji zakupu (z adresu guarantee@babiators.com). Jedyne za co płacisz to koszt przesyłki (10$) z USA do Polski!

C) Jeśli nie możesz odszukać w swoich mailach numeru kodu napisz na adres guarantee@babiators.com

D) Termin realizacji liczony jest od momentu zgłoszenia z USA/PL do naszego Sklepu. Termin realizacji obejmuje wyłącznie dni robocze. Czas realizacji, czyli czas, który upływa od zgłoszenia do chwili wysłania nowej pary przez Sklep wynosi do 14 dni roboczych. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany w momencie składania zgłoszenia, Sklep kontaktuje się telefonicznie aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji.Termin otrzymania przesyłki przez Klienta równa się sumie czasu wysyłki ze sklepu Babiators.pl (do 3 dni) oraz czasu dostawy. Czas doręczenia przesyłki to 1-2 dni robocze, Poczta Polska Priorytet.?

?E) Gwarancja obejmuje tylko i wyłącznie jedno zgłoszenie i jedną wymianę na nową parę.